Diskusné fórum

prihlaska

Dátum: 13.08.2015 | Vložil: rimec

Chalani, dostali ste uz prihlasku do mailu ?

Re:prihlaska

Dátum: 13.08.2015 | Vložil: Rob

Nie, ale vsak ju mas tu na stranke v sekcii "Na stiahnutie"

Re:Re:prihlaska

Dátum: 13.08.2015 | Vložil: rimec

jaaj ozaj :D

Re:Re:Re:prihlaska

Dátum: 13.08.2015 | Vložil: Rob

ale dobre ze si pripomenul, 15.august sa blizi :)

ATOMIK TRNAVA

Dátum: 13.04.2015 | Vložil: Majster

NAJLEPŠÍ V LIGE !!!!

THe END

Dátum: 11.04.2015 | Vložil: ja

a mame tu koniec... majster atomik .... hmmm vaaac som to prial palermu.... ale kvalita sutaze super... tesim sa uz na jesen...

konec sezony

Dátum: 25.03.2015 | Vložil: rimec

smutne že sa nic z druhej ligy nebude vyhodnocovat. naj**ali sa tam penaze a ani cena pre naj strelaca, nejake ceny pre Avangard nič ? pekna vyzitka

Re:konec sezony

Dátum: 30.03.2015 | Vložil: ja

druha liga nema uroven ..... to si chodievajte zahrat medzi sebu... kabo ktore postupilo ziskalo v sutazi jeden bod.. proste rozdieli su tam velke a druholigove muzsta by dostavali dvojciferne nakladacky po pol sezone by ich to prestalo bavit... a nechodili by na zapasy tak jak to bolo vzdy.... dobre to je tak ako to je

Re:Re:konec sezony

Dátum: 01.04.2015 | Vložil: rimec

nejak si pomiesal dve myslienky :-D
s tym aby ostali dve ligy uplne suhlasim, ja som narazal na to, ze aj my co sme v druhej ligy sme tam nahukali peniaze a ziadna cena ani pre strelca ani pre avangard ?? tych 20-30€ by liga určite nepocitila. A s vyjadrenim, ze nema druha liga uroven by som bol opatrnejsi

Re:Re:Re:konec sezony

Dátum: 02.04.2015 | Vložil: fanusik

JA To dobre napisal s tou urovnou...destilere postupilo a hned vypadlo,kabo postupilo a hned vypadlo naco ti je pohar pre strelca a vitaza z hentakej sutaze treba to brat sportovo a dokazat to nasledujucom rocniku ze nato mate...a nie ze budete mat pohar a potom vypadnete...a ktym peniazom tak to je prenajom hala a rozhodcovia....tych 30€ by som dal radsej rozhodcom a nie na vas pohar....

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok