Diskusné fórum

Re:asi nahoda ...

Dátum: 14.11.2014 | Vložil: a-no-nym

Ja tomu neprikladám vôbec žiadnu účelovosť.
My sme minulý rok hrali takmer každý raz okolo obeda.

Re:asi nahoda ...

Dátum: 14.11.2014 | Vložil: Rob

Je to dane systemom losovania, ked kazdemu timu je vylosovane cislo, navyse je to skomplikovane tym ze su 2 ligy, teoreticky keby bola len jedna liga, tak ten cas by bol nie 10:15 ale 8:45..., nebudem to tu rozpisovat je to na dlho, ale ked mas nejake pochybnosti tak buduci rok sa mozes zucastnit, myslim ze pan Vrska nebude vobec proti. A ako pisal tuto kolega nadomnou tak raz to vyjde na jeden tim a raz na druhy tim ze hra v takych casoch. A ja osobne mam radsej casy okolo 8:00 :)

Re:Re:asi nahoda ...

Dátum: 17.11.2014 | Vložil: Guvernér Konipásek

oka ... nehadam sa .... ;)

konecne sa vyspime po piatkovom hyreni....:-)

Dátum: 25.09.2014 | Vložil: jozo procko

2.Liga je ostuda, sa vam cudujem ze im date zarobit. Ste sa mohli dohodnut medzi sebou alebo si ist zahrat raz za tyzden niekam do haly s kamoskovcami

Konecne sa vyspime po piatkovom hyreni.... :)

Dátum: 25.09.2014 | Vložil: Torpedo

posledny krat hrame sutaz, ktorej sa zucastnuje 6 ks muzstiev... :) ..... a nie len my !

Re:Konecne sa vyspime po piatkovom hyreni.... :)

Dátum: 25.09.2014 | Vložil: mi mame love

Mali ste postupit minuli rok a bol by pokoj!!

Re:Re:Konecne sa vyspime po piatkovom hyreni.... :)

Dátum: 25.09.2014 | Vložil: Torpedo

To, ze sem nepisu ostatne muzstva, si myslis, ze su spokojne? :D .. pokoj by bol, keby ste nepostupili vy!!! hrala by sa jedna liga ;)

Re:Re:Re:Konecne sa vyspime po piatkovom hyreni.... :)

Dátum: 25.09.2014 | Vložil: Torpedo

teda pokial si z Kaba... :)

Re:Re:Re:Re:Konecne sa vyspime po piatkovom hyreni.... :)

Dátum: 25.09.2014 | Vložil: Mi mame love

to je jedno odkial som,treba hrat a vyhravať..mi sme to spravili a preto hrame hornu ligu

Re:Re:Re:Re:Konecne sa vyspime po piatkovom hyreni.... :)

Dátum: 25.09.2014 | Vložil: Rob

Nehnevaj sa, ale si uplne mimo. Pri pocte 6 druzstiev v 2.lige, by sa ligy urcite nespajali, aj keby tvoje "milovane" KABO nepostupilo, milovane - lebo ho mas zjavne v zuboch.A mimochodom jedna liga s 20 muzstvami sa tu uz asi nikdy hrat nebude (neosvedcilo sa to), dovody by si pocul na schodzi, ale to by sa tam niekto z vas musel uracit prist, a neber si uz prosim ta KABO do huby

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Pridať nový príspevok