Diskusné fórum

Nezmyselné zostavenie dvoch líg

Dátum: 25.09.2015 | Vložil: Johny

Hoci sa ma to netýka a mohlo by mi to byť jedno, ale sú veci, ktorým nerozumiem. Prvý pod čiarou skončili Flopers Voderady a namiesto nich postúpil Avantgard. Keď sa robili také zmeny, prečo sa tieto zmeny nedotkli Avantgardu a Floppers mali zostať vyššie. V prvej lige sa s nimy hralo veľmi dobre, chodili ve veľkom počte na zápasy, brali to vážne, kludne porazili aj teamy bojujúce o prvé miesto, no teraz sú tam namiesto nich Avantgard, ktorý ajtak za rok vypadnú. Aká to je logika ?

Re:Nezmyselné zostavenie dvoch líg

Dátum: 25.09.2015 | Vložil: netyka sa ta to

aha lebo ferovejsie by bolo keby avangard ktory s obrovskym naskokom vyhral ligu a vybojoval si postup by nepostupil ze :), logika nepusti, ale tvoja je velmi chaba... a navyse asi zacnem podavat, ty uz rok dopredu vies kto vypadne... len mi daj na teba cislo nech sa pri niektorych tesnych tipoch viem dobre rozhodnut, ty banan

Re:Re:Nezmyselné zostavenie dvoch líg

Dátum: 26.09.2015 | Vložil: Johny

Prosim ta :D nebuď smiesny.. Nemá to úroveň, ako si zmyslia, tak si spravia. Ved to je choré. Mali by byt urcite stanovy a počítať aj s rieseniami takýchto situácii, aby každý team pred sezónou vedel, ako moze skončiť. Ma to mat hlavu a pätu, ale vidím, ze to ty tak lahko nepochopis. Normalne mal jeden postúpiť, jeden vypadnut, pripadne vypadnúť dvaja (co malo byt uz pred sezónou jasne, ze za určitých okolnosti môžu vypadnut dvaja) a v spodnej lige ich malo byt len 6 a hotovo. Bohužiaľ, je to daň za poslednu ligu, ale vyššia by kvoli nej trpieť nemala. Polovica teamov z prvej ligy je tiež nespokojná, ze stale budu mat tych istých súperov. Ale s tebou to riesit je 0 bodov.

Re:Re:Nezmyselné zostavenie dvoch líg

Dátum: 27.09.2015 | Vložil: Neznámy

2:7 Prvé kolo. Nech sa páči. To je ten Avangard čo vyhral s veľkým náskokom druhú ligu. Budíček. Vitaj v realite.

Re:Re:Re:Nezmyselné zostavenie dvoch líg

Dátum: 26.10.2015 | Vložil: si kokot

si kokot to je cela logika, viac ti k tomu nemam co slusne povedat, pan johny :))))

Re:Re:Re:Re:Nezmyselné zostavenie dvoch líg

Dátum: 15.11.2015 | Vložil: Johny

Tu môžeme vidieť tvoju "inteligenciu" :D Potom, že je Slovensko na tom tak "dobre", ak tu žijú takí somári, ako ty... Už sem viac neprezentuj tvoj názor, lebo je mi to blbé aj za teba :)

Re:Re:Re:Re:Re:Nezmyselné zostavenie dvoch líg

Dátum: 20.11.2015 | Vložil: Johny

Počuj ja Teba neurážam, tak ani Ty neurážaj mňa. Ja som napísal len svoj názor. Tak láskavo sklapni a sústreď sa nato aby ste ozaj nevypadli. ;)

Re:Nezmyselné zostavenie dvoch líg

Dátum: 26.11.2015 | Vložil: jeden

Mal si prist na schodzu pred ligou. Tam sa to rozoberalo. Asi tak.

Re:Nezmyselné zostavenie dvoch líg

Dátum: 13.02.2016 | Vložil: no co hovoris

no co hovoris ty nostradamus, ten avangard tam ale dostava napicu a isto vypadne

Tréningy

Dátum: 04.09.2015 | Vložil: rimec

Chalani, hladame treningoveho supera na utorky. zaciatok treningu 20:30 do 21:30 Ceny a pripadne detaily preberieme. Ozvite sa komu by ti utorky vyhovovali a mohli chodit pravidelne. Dakujeme
https://ttutd.webnode.sk/united/kontakt/

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok